DOPRAVA

Zásielky sú odosielané iba na Slovensko. Ako dopravcu je využívaná kuriérska služba PPL.
Zásielky poslané kuriérskou službou PPL, sú doručované nasledujúce  2. AŽ 3. pracovný deň po dni prevzatia zásielky na prepravu. Každej zásielke je priradené identifikačné číslo, podľa ktorého je možné zásielku sledovať. V deň doručenia zásielky je adresát telefonicky kontaktovaný kuriérom. Objednávky skladového tovaru uskutočnené do 14:30 sú odoslané ešte v ten istý pracovný deň. Doprava je účtovaná podľa obchodných podmienok.


Cenník poštovného PPL:

Balík / platené vopred - 3,95 Eur (vrátane DPH)
Balík / dobierka - 5,95 Eur (vrátane DPH)
Pri nákupe nad 50 Eur je poštovné účtované.

PLATBA

Platba poštovou dobierkou
Ak zvolíte metódu platby poštovou dobierkou, tovar Vám bude doručený na dodaciu adresu. Platíte pri dodaní zásielky.

Platba bankovým prevodom
Po vyplnení a odoslaní objednávky, uhraďte príslušnú čiastku na náš bankový účet. Nezabudnite uviesť variabilný symbol Vašej objednávky (je uvedený napríklad na stránke sledovanie objednávok - číslo objednávky). Ihneď po obdržaní čiastky na náš účet Vám bude tovar zaslaný.
Číslo účtu: 2000164434/8330

Platba kartou zatiaľ nie je k dispozícii! - na spustenie usilovne pracujeme
Platba kartou - GoPay
K prijímanie platobných kariet využívame platobnú bránu spoločnosti GoPay umožňujúce bezpečné platby kartou na internete. Pri platbe kartou budete presmerovaný do spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty. Po správnom vykonaní platby kartou nám banka okamžite potvrdí Vašej platbu.
Akceptované platobné (kreditné) karty: Pri on-line platbe kartou je možné použiť karty VISA, VISA Elektron, Master Card a Maestro.Kontaktné šošovky

Roztoky

Příslušenství